Obec Zborov Obec Zborov
| Víta Vás webstránka obce Zborov. Dnes má sviatok Zora a zajtra Miloš
Slovak English German Italian Polish Russian
Zmenšiť písmo Predvolené písmo Zväčšiť písmo
Obec Zborov, Zborovský hrad

Svet Walt Disney na Zborovskom hrade

20180602 143736Ako v ostatných kútoch sveta, ani v našej obci sme nezabudli na našich najmenších občanov. V popoludňajších hodinách dňa 2. júna 2018 sme pri príležitosti Medzinárodného dňa deti pripravili oslavu spojenú s hrami na Zborovskom hrade. Aj keď sa z rána na nás ešte slnko usmievalo, popoludní sa skrylo a doprialo nám kvapky dažďa. Niektorých však ani takéto počasie neodradilo a vyšliapali si kopec na Zborovský hrad. 

O pestrý program sa aj tento rok postaral Animáčny tím M21, plány im však počasie narušilo, ale od zábavy ich neodradilo. Spoločne sme sa tak na začiatok započúvali do rôznych melódií, ktoré nám ponúkli nadané deti zo Saxofónového orchestra HARMÓNIA BAND pri  ZUŠ M. Vileca pod vedením ich učiteľa p. Mariána Bukovského. Po koncerte sa uskutočnila registrácia všetkých detí, ktoré boli odmenené tombolovým lístok a mohli sa tak zapojiť do tomboly. Na záver všetky deti prišli pozdraviť legendárne postavičky Walt Disney Mickey Mouse s Minnie a Káčer Donald s Daisy, ktoré všetkým vyčarili úsmev na tvári a spoločne sa s každý odfotografovali. Keď sa počasie konečne umúdrilo, na nádvorí hradu na deti čakali krásne kone, na ktorých si mohli za sprievodu vyskúšať jazdu.

Aj keď tento deň prebehol v „obmedzenom režime“ veríme, že zúčastnení si tento deň užili a odniesli si pekné spomienky. Na každého sa znova tešíme o rok pri nových dobrodružstvách.