Obec Zborov Obec Zborov
| Víta Vás webstránka obce Zborov. Dnes má sviatok Jozef a zajtra Víťazoslav
Slovak English German Italian Polish Russian
Zmenšiť písmo Predvolené písmo Zväčšiť písmo
Obec Zborov, Zborovský hrad

Služba občanom - rozšírenie ponuky informovania občanov našej obce

 

Vážení  Zborovčania,

  • v rámci rozširovania služieb občanom našej obce prichádzame s ponukou informovania o dianí v  našej obci  e –mailom, prosíme Vás o odpovede na tieto otázky  / prosíme o zakrúžkovanie aj viacerých odpovedí / :

1. Mám záujem o informovanie pomocou e – mailu : a/áno, mám záujem

                                                                              b /nie,  nemám záujem

2. Mám záujem o tento typ informácií : a / info o spoločenských podujatiach,

                                                            b / info o predajných akciách, trhoch,

                                                            c / varovania o výpadkoch, odstávkach, poruchách  / elektrina, plyn, voda / , varovania o blížiacich sa nebezpečných situáciách / povodeň, požiar /,

                                                            d / info o dianí v obci / zber odpadu, očkovanie, voľby a pod. /  

                                                            e / všetky typy informácií,    

Ak máte záujem o tieto informácie , prosíme Vás o Váš kontakt : ..........................................................

Obecný úrad Vám garantuje, že Vami poskytnuté kontakty nebudú zneužité na iné účely.

Tento dotazník môžete doručiť osobne na Obecný úrad Zborov, alebo odpoveď poslať e –mailom na adresu : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .