Obec Zborov Obec Zborov
| Víta Vás webstránka obce Zborov. Dnes má sviatok Mikuláš a zajtra Ambróz
skendeitplru
Obec Zborov, Zborovský hrad

Okresné majstrovstvá jednotlivcov v stolnom tenise

Okresný výbor stolnotenisového zväzu v Bardejove organizuje začiatkom každého roku v inej obci okresné majstrovstvá jednotlivcov v stolnom tenise. Tento rok za pomoci stolnotenisového oddielu TJ Magura Zborov zorganizovali tieto majstrovstvá v našej obci.
Do súťaže sa prihlásilo 29 jednotlivcov z celého okresu, ktorí sa zišli 08.01.2012 v telocvični ZŠ s MŠ v Zborove. Okresným víťazom sa stal Peter Kalapáč , ako zaujímavosť : jeho otec pochádza zo Zborova, na druhom mieste sa umiestnil Ľuboš Pillár a tretie miesto získal Michal Sabol, všetci traja pôsobia v oddiele mesta Bardejov. V prvej šestnástke sa umiestnili aj traja hráči STo TJ Magura Zborov.

 

V štvorhrách bolo umiestnenie takéto:

1. Michal Sabol a Peter Kalapáč / BJ /
2. otec so synom Ľuboš Pillár a Peter Pillár / BJ /
3. Matej Varjan a Stanislav Majirský / BJ /
4. Marián Rondzík a Marek Marcin Humeník / Zborov /

Súťaž prebiehala v priateľskom duchu a v dobrej nálade, ktorá sa preniesla aj do posedenia pri dobrom guľáši po vyhodnotení celého turnaja.
Organizátori ďakujú sponzorom : Šott – Bardej.Nová Ves, JULIO stav. spol. Bardejov, Kaviareň u Mareka Zborov, OcÚ Zborov.

Marek Marcin Humeník

Okresný výbor stolnotenisového zväzu v Bardejove organizuje začiatkom každého roku v inej obci okresné majstrovstvá jednotlivcov v stolnom tenise. Tento rok za pomoci stolnotenisového oddielu TJ Magura Zborov zorganizovali tieto majstrovstvá v našej obci.
Do súťaže sa prihlásilo 29 jednotlivcov z celého okresu, ktorí sa zišli 08.01.2012 v telocvični ZŠ s MŠ v Zborove.
Okresným víťazom sa stal Peter Kalapáč , ako zaujímavosť : jeho otec pochádza zo Zborova, na druhom mieste sa umiestnil Ľuboš Pillár a tretie miesto získal Michal Sabol, všetci traja pôsobia v oddiele mesta Bardejov. V prvej šestnástke sa umiestnili aj traja hráči STo TJ Magura Zborov.
V štvorhrách bolo umiestnenie takéto:
1. Michal Sabol a Peter Kalapáč / BJ /
2. otec so synom Ľuboš Pillár a Peter Pillár / BJ /
3. Matej Varjan a Stanislav Majirský / BJ /
4. Marián Rondzík a Marek Marcin Humeník / Zborov /

Súťaž prebiehala v priateľskom duchu a v dobrej nálade, ktorá sa preniesla aj do posedenia pri dobrom guľáši po vyhodnotení celého turnaja.
Organizátori ďakujú sponzorom : Šott – Bardej.Nová Ves, JULIO stav. spol. Bardejov, Kaviareň u Mareka Zborov, OcÚ Zborov.

Marek Marcin Humeník

Používame cookies
Na našej webovej stránke používame cookies. Niektoré z nich sú nevyhnutné pre fungovanie stránky, zatiaľ čo iné nám pomáhajú zlepšovať túto stránku a používateľskú skúsenosť. Môžete sa sami rozhodnúť, či chcete cookies povoliť alebo nie. Upozorňujeme, že ak ich odmietnete, možno nebudete môcť využívať všetky funkcie stránky.