Obec Zborov Obec Zborov
| Víta Vás webstránka obce Zborov. Dnes má sviatok Izabela a zajtra Radúz
skendeitplru
Obec Zborov, Zborovský hrad

" Strieborný " pohár patril našim futbalistom

Futbal - ačko

 

 

     V sobotu 15.02.2014 sa uskutočnil halový futbalový turnaj mužov. Naše družstvo skončilo v základnej skupine na prvom mieste s počtom bodov 12. Výsledky jednotlivých odohraných zápasov:

 

 

ZBOROV – Kurima 3:2

ZBOROV – Lopúchov 6:3

ZBOROV – Gerlachov 1:0

ZBOROV – Smilno 6:0 

 

 

     Zborovčania sa vo finále sa stretli s mužstvom Bartošoviec. V riadnom hracom čase sa zápas skončil nerozhodne 0:0 a na pokutové kopy bolo šťastnejšie mužstvo súpera. Finálový zápas tak skončil na pokutové kopy výsledkom 2:3 a naši muži obsadili druhé miesto.

     Za vzornú reprezentáciu našej obce na tomto turnaji všetkým členom nášho futbalového mužstva ďakujeme.

                                 

Používame cookies
Na našej webovej stránke používame cookies. Niektoré z nich sú nevyhnutné pre fungovanie stránky, zatiaľ čo iné nám pomáhajú zlepšovať túto stránku a používateľskú skúsenosť. Môžete sa sami rozhodnúť, či chcete cookies povoliť alebo nie. Upozorňujeme, že ak ich odmietnete, možno nebudete môcť využívať všetky funkcie stránky.