Obec Zborov Obec Zborov
| Víta Vás webstránka obce Zborov. Dnes má sviatok Mikuláš a zajtra Ambróz
skendeitplru
Obec Zborov, Zborovský hrad

Futbal - internacionáli

Halový futbal – majstrovstvá okresu nad 50 rokov

futbal-50

V sobotu 6.2.2010 sa konal v mestskej športovej hale v Bardejove turnaj internacionálov nad 50.rokov, ktorého sa zúčastnili aj naši internacionáli. Na turnaji štartovalo osem mužstiev rozdelených do dvoch skupín. Naši hráči obhajovali minuloročné prvenstvo na tomto turnaji. Dosiahli nasledovné výsledky ZBOROV- Smilno 0:0, ZBOROV- Old Boys BJ 0:0,ZBOROV- Partizán BJ 1:1 g.Michališín Jozef. Aj keď naši hráči opäť neokúsili trpkosť prehry zo skupiny nepostúpili.

 

_________________________________________________________________________

Halový futbal – majstrovstvá okresu nad 50 rokov
Mužstvo Zborova je majstrom okresu

V nedeľu 15.02.2009 sa v športovej hale v Bardejove uskutočnili 3. majstrovstvá okresu v halovom futbale mužov – kategória nad 50 rokov.
Sedem družstiev bolo rozdelených do dvoch skupín, v ktorých odohrali zápas každý s každým.

futbal-50


Mužstvo Zborova hralo v skupine B a s výsledkami Magura Zborov - Dlhá Lúka 2:1 a Magura Zborov - Partizán Bardejov 1:1, si zabezpečili postup do finále. V ňom nastúpili proti OLD BOYS 2000 Bardejov. Jediný gól zápasu im zaistil titul Majstra okresu. O to viac nás teší aj to, že za najlepšieho hráča majstrovstiev okresu bol vyhodnotený práve člen nášho tímu Marián Štefurik. Celému majstrovskému mužstvu (v zložení: A. Včasný, Lažo, Tyš, M. Štefurik, Stanek, J. Slosarčík, J. Lukáč, Mikuľák, Velgos, Hojda, F. Slosarčík, Kováč, M. Hudák, M. Lukáč) srdečne blahoželáme!

P1000230-2
Víťazná trofej v strede

Používame cookies
Na našej webovej stránke používame cookies. Niektoré z nich sú nevyhnutné pre fungovanie stránky, zatiaľ čo iné nám pomáhajú zlepšovať túto stránku a používateľskú skúsenosť. Môžete sa sami rozhodnúť, či chcete cookies povoliť alebo nie. Upozorňujeme, že ak ich odmietnete, možno nebudete môcť využívať všetky funkcie stránky.