Obec Zborov Obec Zborov
| Víta Vás webstránka obce Zborov. Dnes má sviatok Marcela a zajtra Leonard
skendeitplru
Obec Zborov, Zborovský hrad

Deň otvorených dverí na Farskom úrade v Zborove

01

Vo sviatočné cyrilometodské popoludnie 05.07.2018 pozval nový pán farár našej farnosti Mgr. Peter Novák veriacich na Deň otvorených dverí na Farský úrad v Zborove.

     Veriaci nielen zo Zborova, ale aj z filiálok našej farnosti (Dlhá Lúka, Smilno, Stebnícka Huta) prijali pozvanie duchovného otca a spolu s kaplánmi Mgr. Marekom Vajsom a Mgr. Petrom Pasternákom vytvorili jedno krásne spoločenstvo vo farskej hale. 

     Po úvodnom príhovore duchovného otca a modlitbe nasledovalo chutné pohostenie, o ktoré sa postarali všetky šikovné žienky a pri voňavej káve sa rozprúdila plodná debata. Následne si všetci prítomní mohli prezrieť priestory farskej budovy, v ktorej všetky dvere boli naozaj otvorené J                                                                                                     -vb-