Obec Zborov Obec Zborov
| Víta Vás webstránka obce Zborov. Dnes má sviatok Frederik(a) a zajtra Viktor
Slovak English German Italian Polish Russian
Zmenšiť písmo Predvolené písmo Zväčšiť písmo
Obec Zborov, Zborovský hrad

Deň detí na Zborovskom hrade 2017

3

  Medzinárodný deň detí je sviatok, ktorý sa oslavuje v mnohých častiach sveta. Inak tomu nebolo ani v našej obci. Tohtoročné oslavy MDD sa v Zborove uskutočnili 3. júna 2017.  V popoludňajších hodinách sa konal pre deti, ich rodičov a známych tradičný výstup na Zborovský hrad. 

  O pestrý program sa aj tento rok postaral Animačný tím M21. Zborovský hrad tento rok obsadili piráti, ktorí pre deti pripravili súťažné disciplíny, kde si navzájom mohli zmerať sily a získať body potrebné k tombole. Do súťaží sa zapojilo 119 detí, ktoré boli po ich úspešnom absolvovaní odmenené tombolovým lístkom. Aj keď nie všetkým sa podarilo vyhrať niektorú z cien, naprázdno však neodišiel nikto, za účasť a statočnosť si odniesli sladkú odmenu.

  V krásnom prírodnom prostredí sa deti do sýtosti vyšantili a na záver po odovzdaní cien si stratenú energiu doplnili pri ohni a dobrotách, ktoré si každý doniesol so sebou.

  Veríme, že deti, ale aj dospelí si užili tento slnečný deň a odniesli si krásne spomienky. Na každého sa tešíme znova o rok pri nových dobrodružstvách. 

Text a foto: OcÚ