Obec Zborov Obec Zborov
| Víta Vás webstránka obce Zborov. Dnes má sviatok Ľuboslav(a) a zajtra Matúš
skendeitplru
Obec Zborov, Zborovský hrad

Pozvánka pre ľudových umelcov na prezentáciu počas Jarmoku sv. Michala v Rope

Poland Slovakia SK 01FUND RGB

Obec Ropa pozýva ľudových umelcov a remeselníkov k účasti na Jarmoku sv. Michala, ktorý sa bude konať 26. septembra 2021 v Rope (PL). Prezentácia remesiel bude zaznamenaná v podobe filmu, ktorý bude zverejnený na stránke obce Ropa a tiež prostredníctvom YouTube či sociálnych sietí dňa 3. októbra 2021.

Vyplnenú prihlášku zašlite najneskôr do 17.09.2021 na adresu:

Urząd Gminy Ropa 38-312 Ropa 733 alebo na e-mailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ako predmet správy uveďte: „Jarmark Świętego Michała 2021”

Detailné informácie sú dostupné na telefónnom čísle: +48 602641120. Plánujeme realizáciu 4 prezentácií remesiel, o výbere rozhoduje poradie prihlášok a charakter remesla – súvislosť s tradíciou regiónov: Pogórze, Łemkovská oblasť alebo Horný Šariš na Slovensku.

Projekt: „Karpatské brány: Medzi Ropou a Zborovom – ochrana a rozvoj spoločného kultúrneho dedičstva na poľsko-slovenskom pohraničí.“ Program cezhraničnej spolupráce Interreg V-A Poľsko – Slovensko 2014 – 2020

Vedúci partner: Obec Ropa

Projektoví partneri: Nadácia „Szlachetne zdrowie...”, Obec Zborov, Pravoslávne stredisko milosrdenstva diecézy Przemyśl a Nowy Sącz „ELEOS“, Ekonomická univerzita v Krakove

Prihláška: docKARTA_ZGŁOSZENIOWA_sk.doc

 

loga parnterov