Obec Zborov Obec Zborov
| Víta Vás webstránka obce Zborov. Dnes má sviatok Bohumil(a) a zajtra Kazimir
skendeitplru
Obec Zborov, Zborovský hrad

Zborovské "burzovanie" opäť úspešné

   Po roku sa sála nášho kultúrneho domu opäť premenila na jedno veľké trhovisko. V sobotu 19.9.2020 sa v nej konal druhý ročník „Zborovskej burzy“. Už pár dní pred touto akciou sa zbiehali predajcovia, ktorí nosili vyplnené formuláre a pripravený tovar na burzový predaj alebo darovanie.

   O tom, že o takýto druh akcie je zo strany predajcov veľký záujem svedčí aj fakt, že sa do tohtoročného druhého ročníka zapojilo až 68 registrovaných predajcov. Šikovné pracovníčky obecného úradu premenili sálu kultúrneho domu na krásny obchod s tou najširšou ponukou tovarov: detský textil, pánske a dámske oblečenie, vetrovky, obuv, hračky, elektronika, školské potreby, domáce potreby, bytové doplnky a dekorácie, ale aj nábytok.

   Až do neskorého popoludnia sa „burzové“ dvere nezatvorili a o kúpu rôznych druhov tovarov malo záujem veľké množstvo ľudí. A práve preto, že ešte bolo čo predávať, burzová miestnosť sa otvorila aj v pondelok 21.9.2020.

    Obec Zborov ďakuje všetkým predajcom, kupujúcim, ale aj celému organizačnému tímu, za príjemný priebeh celej akcie a ak nám to pandemická situácia dovolí, v jari by sme chceli pripraviť jej ďalšie pokračovanie.