Obec Zborov Obec Zborov
| Víta Vás webstránka obce Zborov. Dnes má sviatok Kamil a zajtra Henrich
skendeitplru
Obec Zborov, Zborovský hrad

Výzva pre Zborovčanov a zborovských rodákov

Stretnutie rodákov 2020 adresy

   Pri príležitosti 665. výročia prvej písomnej zmienky o našej obci by obec Zborov v júli 2020 rada privítala všetkých Vašich priateľov a rodinných príslušníkov, ktorí by si chceli pripomenúť svoje korene a oživiť spomienky na svoju rodnú obec.

Obraciame sa na všetkých spoluobčanov našej obce, aby nám pomohli získať kontakty (poštová adresa, e-mail, telefónne číslo) našich rodákov a doručili ich na Obecný úrad v Zborove alebo zaslali na mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. najneskôr do 31.05.2020.

   Po vyššie uvedenom dátume bude na základe získaných kontaktov nášmu rodákovi zaslaná oficiálna pozvánka aj s programom na podujatie.

   Ďakujeme Vám za spoluprácu a už teraz sa tešíme na stretnutie plné krásnych spomienok!