Obec Zborov Obec Zborov
| Víta Vás webstránka obce Zborov. Dnes má sviatok Roman(a) a zajtra Matej
Slovak English German Italian Polish Russian
Zmenšiť písmo Predvolené písmo Zväčšiť písmo
Obec Zborov, Zborovský hrad

Jesenná "Zborovská burza" mala veľký úspech

DSC03469

   Sála Kultúrneho domu v Zborove sa v sobotu 9.11.2019 premenila na jedno veľké trhovisko tovarov rôzneho druhu. Obec Zborov v týchto priestoroch usporiadala pre našu obec novú akciu „Zborovská burza“. Celý týždeň pred touto akciu sa vo vstupe do kultúrneho domu zbiehali predajcovia, ktorí nosili svoj tovar, aby ho ponúkli na burzový predaj, alebo darovanie. Od vyše 40 predajcov sme tak v ponuke mali kojenecký textil, detský textil, dámske a pánske oblečenie, vetrovky, kabáty, obuv, hračky, domáce potreby, ale aj nábytok.

   Počas celého dňa sa „burzové“ dvere nezatvorili a túto akciu navštívili nielen obyvatelia Zborova, ale aj z okolitých obcí a Bardejova. No a keďže ešte bolo čo predávať, burzová miestnosť sa otvorila aj v pondelok 11.11.2019. Nakoľko o túto akciu bol zo strany predajcov, ale aj kupujúcich veľký záujem, je dosť pravdepodobné, že v nej budeme pokračovať.

   Obec Zborov ďakuje všetkým predajcom, kupujúcim, ale aj celému organizačnému tímu, za príjemný priebeh celej akcie a už teraz sa tešíme na jej jarné pokračovanie... J