Obec Zborov Obec Zborov
| Víta Vás webstránka obce Zborov. Dnes má sviatok Jakub a zajtra Anna
skendeitplru
Obec Zborov, Zborovský hrad

Oslavy Dňa matiek v Obci Zborov

04 DSC00152

 Dňa 12.05.2019 sa v našej obci pri príležitosti Dňa matiek uskutočnilo kultúrno-spoločenské podujatie. Úvodným slovom prítomných privítala pani Janka Bukovská a následne sa starosta obce Zborov Mgr. Ján Šurkala, PhD. prihovoril všetkým prítomným mamkám a ostatným návštevníkom tohto podujatia.

  Po svojom príhovore odovzdal kvetinové dary 10 najstarším mamkám z našej obce. Odmenené boli: Mária Štefuriková, Mária Demkovičová, Margita Cholevová, Anna Ballonová, Mária Skurková, Emília Gracová, Jarmila Geffertová, Mária Šoltésová, Anna Šipulová, Ľudmila Gutterová.

  Po tejto oficiálnej časti nasledoval kultúrny program, ktorý pripravili žiaci z Materskej školy Zborov, žiaci zo ZUŠ pri Spojenej škole Zborov a žiaci zo ZUŠ M. Vileca Bardejov, detašované pracovisko Zborov.

   Na záver sa starosta obce poďakoval všetkým prítomným za účasť a účinkujúcim za pripravený kultúrny program.                                                                                                                           

                                                                                                      -vb-