Obec Zborov Obec Zborov
| Víta Vás webstránka obce Zborov. Dnes má sviatok Lenka a zajtra Laura
skendeitplru
Obec Zborov, Zborovský hrad

Zborovčania oslávili Sviatok práce prácou

09 IMG 20190501 105424

    Vo sviatočný deň 01.05.2019 Obecný úrad Zborov organizoval brigádu na čele so starostom obce Zborov Mgr. Jánom Šurkalom, PhD.. Občania, ktorým nie je životné prostredie v našej obci ľahostajné, „vyhrnuli rukávy“ a pustili sa do práce.

    Tie sa začali pri novom moste na Podhradí a pokračovali po brehu Stebníčka až k samotnej hrádzi „Gabčíkovo“ na Stebníčku. Plný vozík odpadu bol výsledkom vynikajúcej práce všetkých brigádnikov, ale žiaľ, bol zároveň aj zlou vizitkou nás všetkých, ktorí sme prírodu v našej obci takto znečistili...                                                                                            

                                                                                                     -vb-