Obec Zborov Obec Zborov
| Víta Vás webstránka obce Zborov. Dnes má sviatok Miroslav a zajtra Vieroslava
Slovak English German Italian Polish Russian
Zmenšiť písmo Predvolené písmo Zväčšiť písmo
Obec Zborov, Zborovský hrad

Prejazd historických vozidiel našou obcou

Historické vozidlá 002

Po dvoch rokoch prechádzali cez našu obec opäť historické vozidlá – veterány. V sobotu 11.06.2016 medzinárodní účastníci 11. ročníka Šarišského okruhu veteránov prechádzali cez našu obec do Poľska.

     Vy, skôr narodení, ktoré ste tieto autá videli v sobotu v našej obci, ste si možno zaspomínali na časy, kedy ich bolo častejšie vidieť na našich cestách. A možno niektorí z vás takéto auto aj kedysi sami vlastnili.

     Vekovo mladšie ročníky sa už len pousmiali nad spanilou jazdou veteránov J                                                                                                                                            

Text a foto: Valéria Bodíková