Obec Zborov Obec Zborov
| Víta Vás webstránka obce Zborov. Dnes má sviatok Alan(a) a zajtra Františka
skendeitplru
Obec Zborov, Zborovský hrad

Prejazd historických vozidiel našou obcou

Historické vozidlá 002

Po dvoch rokoch prechádzali cez našu obec opäť historické vozidlá – veterány. V sobotu 11.06.2016 medzinárodní účastníci 11. ročníka Šarišského okruhu veteránov prechádzali cez našu obec do Poľska.

     Vy, skôr narodení, ktoré ste tieto autá videli v sobotu v našej obci, ste si možno zaspomínali na časy, kedy ich bolo častejšie vidieť na našich cestách. A možno niektorí z vás takéto auto aj kedysi sami vlastnili.

     Vekovo mladšie ročníky sa už len pousmiali nad spanilou jazdou veteránov J                                                                                                                                            

Text a foto: Valéria Bodíková