Obec Zborov Obec Zborov
| Víta Vás webstránka obce Zborov. Dnes má sviatok Zdenka a zajtra Ľuboš,Ľubor
Slovak English German Italian Polish Russian
Zmenšiť písmo Predvolené písmo Zväčšiť písmo
Obec Zborov, Zborovský hrad

Divadelné predstavenie A čo ja, láska?

2017.11.03 Zborov

Obec Zborov Vás pozýva na

divadelné predstavenie:

A ČO JA, LÁSKA?

Kultúrny dom Zborov, 3. november 2017 /piatok/, 19.00 hod.

Vstupné: 9,00 €

Čítať ďalej...

Repríza životného príbehu sv. Margity Antiochijskej

DSC 2802 resize

Repríza životného príbehu sv. Margity Antiochijskej sa na zborovskom javiskuv podaní hercov z Mládežníckej divadelnej skupiny zo Zborova odohrávala v nedeľu 17.09.2017.

Viac sa môžete dočítať po kliknutí na tento link: 

http://www.mdszborov.estranky.sk/clanky/krasa-a-statocnost/krasa-a-statocnost---repriza.html

Dobrovoľné darovanie krvi

Plagát 3

Obecný úrad v Zborove v spolupráci s Národnou transfúznou službou z Prešova a Miestnym spolkom Červený kríž Vás pozývajú na dobrovoľné darovanie krvi, ktoré sa uskutoční dňa 04.10.2017 v čase od 8.00 hod. v sobášnej sieni OcÚ. 

Čítať ďalej...

Dona nobis pacem ... (Daj nám mier)

14 DSC04267

V duchu tohto motta sa niesol v poradí 5.ročník Medzinárodnej prehliadky speváckych zborov, ktorý sa uskutočnil 16. septembra 2017 v Kostole sv. Žofie v Zborove. Už priestor, kde sa prehliadka konala - kostol sv. Žofie - dýchal niečím nevšedným a ojedinelým. Starodávne múry, prekrásne majestátne klenby, k tomu farebne nasvietené, sľubovali  hlboký  umelecký i duchovný zážitok.

Tohtoročnej prehliadky speváckych zborov sa zúčastnilo päť spevokol. Po úvodnom vstupe moderátorky nasledovala pestrá paleta zborového spevu pozvaných spevokolov a domáceho zboru. 

Čítať ďalej...

Zber veľkého domového odpadu a elektroodpadu v mesiaci október 2017

Snímka

Vážení spoluobčania, v mesiaci OKTÓBER budem už po druhýkrát v tomto roku organizovať ZBER VEĽKÉHO DOMOVÉHO ODPADU (VDO) a ELEKTROODPADU (EO). Využite teda jedinečnú príležitosť a zbavte sa toho, čo Vám už neslúži alebo v domácnostiach zavadzia.

Zber bude realizovaný po jednotlivých uliciach. Začne v pondelok 09. októbra 2017 a bude postupne po jednotlivých uliciach pokračovať do piatku 13. októbra 2017. Zber sa začne každý deň ráno o 8:00 hod. 

Čítať ďalej...